PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97685}

Czwarty tenor

The 4th Tenor
5,5 212
ocen
5,5 10 1 212
Czwarty tenor
powrót do forum filmu Czwarty tenor

A mi sie podobal : 3

ocenił(a) film na 10

Coz,mnie sie ten film podobal,uwazam ze to lepsze niz hollywodzka siekanina : P,Glowny bohater tez mi sie podobal ^_^ Nie wyglaadal za pieknie ale za to milo lolz Caly film jest bardzo pogodny i wesoly : D cudowny <3 Swietny zeby poprawic humor : )

ocenił(a) film na 1
kurasza

No to przykro mi, że masz taki gust.
Żałosne teksty, denna fabuła i tragiczni aktorzy (zwłaszcza główny).
Po prostu nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać.
ZERO

ocenił(a) film na 10
OMGyolk

A wlasnie ze bylo bardzo fajne. To mi powinno byc przykro ze masz taki gust bo film byl na dobrym poziomie. Teksty byly fajne i fabula tez . Lekka komedia , zupelnie odmienna od amerykanskiego debilnego kina

ocenił(a) film na 10
kurasza

Cieszę się, że ktoś myśli podobnie...
Film kupiłem trochę przypadkiem i często doń wracam (zwłaszcza, że jestem muzykiem), ostatnio pożyczyłem mamie, która teraz nie chce oddać płyty;)
Oczywiście, że momentami troszkę naiwna czy może zbyt idealistyczna i romantyczna fabuła, ale to po prostu coś innego, inny styl, inny niż dominujący współcześnie rodzaj humoru. To ciepły, pogodny film który mogę bez obaw puścić rodzicom, dziadkom czy dzieciom - nie wiem czy wszystkim się spodoba, ale na pewno nikogo nie zgorszy, nie urazi - na dzisiejsze czasy to rzadkość.

ocenił(a) film na 5
kurasza

W swoim gatunku naprawdę fajny. Robert Davi, Annabelle Gurwitch, Vincent Schiavelli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones