PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 335
ocen
7,0 10 1 65335
6,2 17
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

A mi się podobało...

użytkownik usunięty

Uważam, że film całkiem niezły...A szczególnie to auto Bond miał fajne :) I dziewczyna Bonda znów fajna i cokolwiek umiejąca, a nie pusta panienka =) Dałam 9/10, może nieco przesadziłam, ale mam słabość do "Bondów". No i Jamesa gra tu Pierce Brosnan, moim zdaniem najlepszy aktor w roli 007... Pozdrawiam fanów filmu :)

ocenił(a) film na 9

Moim zdaniem jeden z najlepszych Bondów w historii , i jeden z tych do których fan Bonda chętnie wraca , świetna akcja i godna kontynuacja tej legendarnej serii.Miło że ktoś docenił sam film wreszcie grę aktorską Pierce'a.Też jestem miłośnikiem przygód Bonda i szkoda że film nie jest podobnie oceniany przez innych.

jacq2103

i ja się dorzuca. Jak dla mnie najfajniejszy ze wszystkich z Brosnanem. Taki najlżejszy z całej reszty, przyjemny z dużą ilością humoru i ironii. I fajni bohaterowi i anty:) Brosnan niezłym aktorem;) Góra Dantego, AFera Crowna czy Po zachodzie słońca. Albo 80 dni dookoła świata. Gość daje radę i nieźle gra. Dla mnie to jeden z lepszych aktorów na bonda.

ocenił(a) film na 10
Redgard

No cóż jak każdy to i ja. Łączmy się fani Brosnana!!! :D Duża dawka humoru (chociaż więcej było chyba w GoldenEye). Brosnan to świetny aktor. Do powyższych filmów dodam jeszcze Pozew o miłość- bardzooo polecam.

ocenił(a) film na 8
Kredka_91

Nom. Brosnan był bardzo dobrym Bondem, nie ma co. Zwłaszcza ten jego humor;] JUTRO NIE UMIERAM NIGDY - bardzo dobra część, równie dobra jak GOLDEN EYE [a w moim odczuciu może nawet troszeczkę lepsza]. Polecam bardzo.

ocenił(a) film na 7
kAwkA

Taa, filmy z Brosnanem są najlepsze ze wszystkich Bondów. Najbardziej lubię "Jutro nie umiera nigdy" ("Goldeneye" i ""Śmierć nadejdzie jutro" też). W ogóle Michelle Yeoch jest dobrą aktorką, mimo iż nie najładniejszą, to ja bardzo ją lubię;)

ocenił(a) film na 8

i ja sie zgadzam z powyzszymi ocenami i argumentami

ocenił(a) film na 8
1492007

Tak tak wszystko co wyżej było pisane to prawda. Świetny Bond, jak do tej pory dla mnie najlepszy. Świetna akcja, super gadżety, może nie za piękna kobieta Bonda. Daje 8,5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones