PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 324
oceny
7,0 10 1 65324
6,2 17
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

Wśród bondów Brosnana mój numer 2. Świetny czarny charakter, niezła fabuła, dobre tempo, fajnie wykorzystana beemka. Nie razi zbytnio debilizmem (tak jak w Goldeneye - dogonienie w powietrzu spadającego samolotu), efekciarski, ale jak to z Brosnanem. Natomiast dziewczyna Bonda to porażka, ani ładna, ani ciekawa, bez wdzięku, w serii gorsza chyba tylko Scorupco. Reszta jak wspomniałem udana - 7/10

ocenił(a) film na 6
Clif

A mi się właśnie Yeoh bardzo podobała. ;) Wolę bystre i zaradne dziewczyny Bonda niż głupiutkie blondyneczki ("Człowiek ze złotym pistoletem").

Clif

tak jest:) Mi nigdy, ale to przenigdy Yeoh nie pasowała na Bonda. Jest brzydka, taka jakaś sobie:) Fajnie, że zaradna itd. Ale były fajniejsze zaradne laski w Bondach:) Przecież jest tyle innych fajnych skośnych bardzo dobrych aktorek, które pasowałyby na tą rolę.

ocenił(a) film na 7
Redgard

A ja tak nie myślę. Michelle Yeoch nie jest może najpiękniejsza, ale z tych wszystkich azjatyckich aktorek ją lubię najbardziej (i jeszcze Lucy Liu). Co z tego, że nie jest boginią piękności, po prostu umie dobrze grać. I tyle.

Clif

Podobnie uważam to najbrzydsza dziewczyna 007 ale trzeba przyznać źe nie zagrała źle choć wolabym źeby Bond był z Paris Carver.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones