PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 337
ocen
7,0 10 1 65337
6,2 17
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

Patrzę na listę piosenek do różnych części Bonda i stwierdzam że tak złej jak "Die another day" jeszcze nie było. To prawda że różne mody się po Bondzie przetoczyły i poziom jest bardzo nierówny. Niektóre są już klasyką, inne stały się archaiczne, jeszcze inne można dziś traktować najwyżej jako relikt minionej epoki.
Pod tym względem piosenki do bondów z lat 90-tych wypadają całkiem kożystnie. Mają własny styl, jednocześnie nawiązujący do muzyki z pierwszych Bondów ale jednocześnie oferujące coś więcj. O tym że powstał "Świat to za mało" dowiedziałem się z TV. Włączyłem MTV w pół piosenki ale już po paru taktach wiedziałem że mamy nowego Bonda. Podobnie było też z "Goldeneye" i "Tomarrow never dies" i naprawdę liczyłem na to że ta tendencja się utrzyma. A tu Zonk tzn. Madonna.

Fitek

Ale co to ma w ogole to rzeczy na forum TND?

ocenił(a) film na 10
007bond

rzeczywiscie ta piosenka była najgorsza ale sam film superrrrr

ocenił(a) film na 8
Fitek

To nie ten film p. Fitek

ocenił(a) film na 8
Fitek

Tomorrow never dies - Sheryl Crow to jest motyw z tzw 'openingu' i jak dla mnie to jedna z najlepszych piosenek dobranych do otwierajacej sekwencji ;] moze to tylko kwestia gustu?

Kunio_2

davemater dobrze napisał, że to nie ten film. Piosenkę "Die another day" śpiewa Madonna do Bonda z 2002 roku - Śmierć nadejdzie jutro. A piosenka do tego filmu Tomorrow Never Dies jest na prawdę dobra z resztą sam to napisałeś ""Podobnie było też z "Goldeneye" i "Tomorrow never dies" i naprawdę liczyłem na to że ta tendencja się utrzyma""
Z resztą pewnie już wiesz że pomyliłeś filmy, patrząc na datę twojego posta 10 listopada 2006.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones