PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 324
oceny
7,0 10 1 65324
6,2 17
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

Nie ma to jak telewizja publiczna. Dała widzom podwójna dawkę emocji:) Śmiech na sali bo po raz kolejny odwalają fuszerkę. A filmik fajny:)

ocenił(a) film na 5
kozlowski6

Hehe tez chcialem o tym napisac:) pewnie ktos zapomnial tasme przelaczyc

sobie

Moim zdaniem ściągnęli wadliwego torrenta xD

Dimensh

ech, mialem ochote napisać temat o nazwie dejavu. ale widze ze sie spozniłem...

kozlowski6

A o co chodzi konkretnie bo nie widzialem a mnie zaintrygowaliscie ;)

ocenił(a) film na 8
kozlowski6

coś majstrowali przy Matrixie i sie dejavu zrobiło x-)

Chrzan

heh... pewnie dostali jakąś wadliwą kopie. Już myślałem, jak film dochodził do tego samego miejsca że sytuacja się znowu powtórzy i znowu będę oglądał te same 5 minut, ale jakoś poszło dalej :D Może to było celowe zagranie Tv i zrobili nam przerwę......


Dla tych co nie oglądali wczoraj:
Około godziny 22:03 z niewiadomych przyczyn film cofnął się do tyłu o około 5 minut dzięki czemu widzowie mieli małą powtórkę i mogli jeszcze raz oglądać te same sceny. Na szczęście potem film już się nie cofał i jakoś doleciał do końca.

ocenił(a) film na 8
kozlowski6

też mnie to z lekka zaskoczyło.... ale w sumie komu to przeszkadza...
ściagneli złego ripa i mają :p

ocenił(a) film na 7
kozlowski6

Nie ma to jak telewizja publiczna... ehh :( Witki opadają. Co by o TVP nie mówić to g d y b y n i e TVP to nigdy w telewizji nie obejrzałbym takich filmów jak np. Matka Joanna od Aniołów, Cube, Benny and Joon, Wilczyca i wiele wiele wiele innych cudownych filmów (nawet o 3-4 w nocy, bo lepsza 3 w nocy niż nic). Która telewizja nie-publiczna posiada takie programy jak Kocham Kino lub podobne? No sorry, ale ja jeśli chodzi o telewizję niepubliczną osobiście nie mam co tam oglądać jeśli rozmawiamy o filmach. Uściślam mam tu na myśli telewizje nie-publiczne ogólnodostępne, nie te kodowane, bo to nieco odrębny temat, ale i tak nieznacznie odskakujący od tego wątku jeśli chodzi o wyświetlanie dobrego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones