PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 324
oceny
7,0 10 1 65324
6,2 17
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

Słabizna...

ocenił(a) film na 5

tyle w temacie. Niestety jeden z nudniejszych filmów o Bondzie. 5/10

ocenił(a) film na 5
Galenar

Przychylam się - oglądam od początku wszystkie - jak na razie to najsłabszy Bond - faktycznie nudnawy. Ma się wrażenie, że większość czasu zajmują: strzelanie, pościgi i bicie po gębach - wiem, że to kwintesencja całej serii, ale oglądając "jutro nie umiera..." wydaje mi się, że oprócz tego nie ma już prawie nic. W poprzednich filmach jest jednak jakieś napięcie, które wzmaga coś w rodzaju tajemniczości, czasem i zagadka - no tutaj mi tego brakowało...

ocenił(a) film na 7
Ciepiel

Otóż to, druga połowa filmu to już tylko i wyłącznie kino akcji. Zero klimatu filmu z serii.

Pierwsza połowa jednak bardzo dobra, ogólnie jako film wypada dobrze i po 15 latach jest nadal aktualny (media manipulujące światopoglądem, walka o ogromny rynek chiński).

7/10 jako część serii
9/10 gdyby to nie był film o 007

ocenił(a) film na 5
Ciepiel

...i jeszcze jedno... - obejrzałem znowu ten film i zdałem sobie sprawę, co mnie, bodajże najbardziej, irytowało w tym filmie - otóż odniosłem wrażenie, że w przypadku zagrożenia, wystarczy, żeby Bond się szybko odwrócił i chlasnął przeciwnika po gębie ;P - no i właśnie o to chodzi, że brakuje rozwiązań "bondowskich": bomba w szpilce albo traktor w bucie... trochę fantazji no... :)

ocenił(a) film na 7
Galenar

a ja te czesc bardzo lubie - sam nie wiem dlaczego ;)
moze przez azjatyckie klimaty ;)

ocenił(a) film na 8
Galenar

Gdy go oglądałeś, musiałeś być sam na kacu i pogrążony w pesymistycznym smutku, dlatego nie zrozumiałeś, że tu chodzi tylko o rozrywkę. A rozrywka na tym filmie jest naprawdę niezła. Absolutnie nie jest to najnudniejszy film o Bondzie. Dzieje się w nim bardzo wiele.

użytkownik usunięty
Dobromir77

może być ;)

Dobromir77

Może i dzieje się w nim bardzo wiele, ale ta produkcja zdecydowanie nie angażuje i ogląda się to wszystko bezemocjonalnie

ocenił(a) film na 4
DeenWelt

To część serii filmu instruktażowego jak nie powinno się robić filmów szpiegowskich, momentami oglądało się go jak denne kino klasy "Z" z naciskiem na Szklaną pułapkę 4.0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones