PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 337
ocen
7,0 10 1 65337
6,2 17
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

jak w tytule , czułem aż zażenowanie osoba Elliota tak prostolinijnego bohatera dawno nie widziałem , w całej serii bonda przyzwyczajeni byliśmy do tego ,że gdy nasz Agent jak zawsze został schwytane przez wroga (ok 80% filmów w całej serii ) na te ostatnie 40 min ten mu wyjawiał wszystkie plany co i jak , ale tamci byli jacyś ogarnięci ten mam wrażenie że był głupi albo kiepskie aktorstwo jakiegoś nooba z kompleksem , nie mniej jednak oglądając całą serie chronologicznie fajnie widać postęp technologiczny zarówno montażu filmu efektów technologi (od 1 filmu z Timothym ) , widać jak nabiera to tempa , w odróżnieniu do scenariusza filmu o agencie schemat często podobny ,ale jako kino powiedzmy rozrywkowe sprawuje się nieźle , Brosnan daje rade , pewnie zaryzykuje tutaj ale stwierdzę że jest lepszym Bondem niż Sean C , który wg mnie wypada najgorzej .

sosa_filmweb

No nie wydawał się groźny nie miał jaj jak Travelyan czy Sanchez jakiś cienki był.Sam film niezĺy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones