PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136378}

Z lodowej otchłani

Deep Freeze
2,9 448
ocen
2,9 10 1 448
Z lodowej otchłani
powrót do forum filmu Z lodowej otchłani

Ten zagadkowy film zapewne wzbudzi wiele emocji, gdyż widziałem już jego początek w niedzielę. Tym razem stacja emituje go o ludzkiej porze. Zapraszamy do zapoznania się i
dzielenia się wrażeniami :)

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Warto to"coś"obejrzeć,czy lepiej zobaczyć arcydzieło kinematografii na Pulsie "Koniec Świata"? Film ten jest 47% w moim guście i obawiam się że wypicie kawy może spowodować większe emocje!

Ja wolę jakikolwiek film o potworach od katastrofiaka Pulsu. Oglądam je w ostatecznej ostateczności, gdyż z reguły są nudne, przewidywalne i po prostu usypiające. Nie polecam Ci filmu jeśli nie jesteś choć po części Koneserem Specyficznych Dzieł Sztuki tego pokroju, bo możesz doznać uszczerbku na wielu płaszczyznach. Choć też go nie oglądałem, można się wiele domyślić.

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Czy jestem Koneserem Specyficznych Dzieł Sztuki?Hm...Czasami tak. Nie zawsze mam chęć obejrzeć "Zabić Drozda" czy "Dwunastu Gniewnych Ludzi".Dlatego kusi mnie intelektualna uczta w postaci "Megarekin kontra Krokosaurus" choćby dla satysfakcji wyśmiania efektów specjalnych na poziomie Super Mario Bros.A co do dzisiejszego seansu to zaryzykuję!

"Kino klasy Z zabija", "Kontaktu z kinem klasy Z nie zaleca się podczas ciąży", "Chrońcie dzieci - nie pozwalajcie im oglądać kina klasy Z" - takie napisy powinny widnieć na pudełkach z tymi filmami :)
W takim razie do zobaczenia w tym samym miejscu za niecałe półtorej godziny :D

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Wow!Trylobit zabójca,klękajcie narody!W sumie widziałem gorsze.

Jak znam możliwości tych studiów filmowych to pewnie niedługo będzie sequel o TryloBajcie zabójcy ;)

Akurat ten film pt: ''Koniec Świata'' jeszcze nie jest taki zły, kiedyś był na TVP1 emitowany, to kontynuacja jakiegoś filmu z tornadem w nazwie - niestety nie pamiętam jaka to dokładna nazwa była.

Tak BTW. Adox80 spojrzałem na Twój profil - albo jakiś błąd albo jesteśmy z tej samej miejscowości :D

konggg123

Na Pulsie dzisiaj leci dokładnie to - http://www.filmweb.pl/serial/Koniec+%C5%9Bwiata-2005-264810
a poprzednia część tego to to - http://www.filmweb.pl/film/Tornado+zag%C5%82ady-2004-254324

użytkownik usunięty
konggg123

Wojsławice od Jakuba Wędrowycza,jeśli chodzi Ci o te Wojsławice to możliwe.Pozdrawiam!

Tak, dokładnie o te mi chodzi ;)

konggg123

Filmy klasy Z jednocza ludzi :D

konggg123

Witam Szanowne towarzystwo wielbicieli chłamowatych filmów i liczę na wspólnie miło spędzone 80 miut

użytkownik usunięty
konggg123

No to w takim razie miło spotkać ziomka na forum.

Podziękujmy producentowi pastylek na gardło za sponsorowanie nam filmu!

Valdoraptor23

O rany, jakie szalenie męskie i twarde dialogi już od początku

lidzia_d

Witamy :) Jacuzzi bulgota!

Valdoraptor23

Ja tam jednak się zdecydowałem na 60 sekund :P A ten rodzynek jeszcze się trafi kiedyś :D

konggg123

Zdrada!!!!! :)

lidzia_d

Grupa niezadowolonych studentów - cheeeeeecked!

konggg123

O tym czy Twoja strata czy zysk powiem Ci po filmie ;)

lidzia_d

Jesli w wodzie coś podejrzanie bulgocze, to wsadzaj kija!

Valdoraptor23

Yes yes yes, jest i grupa studentów

lidzia_d

Eee tam zaraz zdrada :P... A studentki też są? :)

Valdoraptor - z chęcią się dowiem co przegapiłem :P

konggg123

Są studentki. Napiszę Ci tu minirecenzję ;> A zaraz będzie scena "nakręcająca oglądalność", wiem bo widziałem w niedzielę do pierwszej reklamy.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Wciągnęło ją w jakąś czarną, mroczną dziurę z potworami pod łóżkiem? ;)

konggg123

Oczywiście, jedna głupia blondynka, druga za to - wyglądająca na puszczalską brunetka. Standardzik

lidzia_d

Ta blondynka to bardziej rudawa jest. ;P

MAGISTRANTAMI, Ty LAMUSIE! :D

lidzia_d

Tak też myślałem :)

lidzia_d

Trzeba było sprzątać pod łóżkiem ...

Valdoraptor23

Ale jaka piękna retrospekcja życia, aby podkreślić nieuchronność śmierci

lidzia_d

Ta brunetka musi być z Kaliforni, widzieliście jak zareagowała na wstrząs? Jakby wiaterek powiał.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ciekawe gdzie w Kalifornii sprzedają takie swetry, jak ma na sobie.

olgaach

Zapewne w Oklahoma Cincinnatii.

Valdoraptor23

Ewentualnie z Japonii.

Ale sobie chłopaki pocisnęli na stołówce, cięte riposty nisko latały

lidzia_d

Cięte riposty latały jak kury :D

lidzia_d

Jeśli w tym tempie będą odkrywać zgony to zje ich wszystkich nim się obejrzą xD

lidzia_d

No, całe 5 minut życia jej przeleciało przed oczami :D

konggg123

A więc minirecenzja.
Grupa niezbyt zachwyconych nieogarów trafia na Antarktyde w ramach praktyk studenckich. Tak to już jest jak się nie chodzi na wykłady. W stacji badawczej która jest wielka i ma wszędzie boski zasięg radia dowiadują się o planowanych odwiertach ropy, które strasznie niszczą środo i wtorkowisko. Dylemat ekonomiczno-ekologiczny. W międzyczasie pozbawione środowiska Trylobity w nieokreślonej liczbie i jeden Trylobajt z mackami zaczynają napadać na nieświadomych ludzi, piszcząc i skacząc do klatek piersiowych (do gardeł nie sięgają) w tempie przynajmniej jeden zgon do jednego odkrycia zwłok. Jak wiadomo, są to skrzyżowane karaluchy i moskity. Potem jest punkt kulminacyjny i wielkie wejście Trylobajta z otworu. Zakończenia nie streszczę bo jest szokujące. Z filmu można dowiedzieć się że studenci w USA to nie grupa społeczna o wyższym poziomie inteligencji niż nie studiujący, jad Trylobitów robi flashbacki a winda zamyka się na czas tylko raz. No i że na Antarktydzie lepiej nie zasypiać bo coś może cię zjeść przez sen.
Koooniec :)

Valdoraptor23

No to widzę, że ciekawe kino mnie ominęło. Dzisiaj chyba nie ma w TV takich rodzynków - a nawet jeśli są to mój wybór na dzisiaj jest jeden ;) ''Przygoda na rybach'' TV Puls godzina 20.00

Valdoraptor23

Jest naprawdę tak zły? Chce wiedzieć,bo właśnie leci,i nie wie co wybrać: Minecraft czy kino klasy Z?

jporuba

Narazie 3-4/10. Musisz zaryzykować, tragedii nie ma.

Valdoraptor23

Obejrzałem już sporo takich filmów.Czytam właśnie twój spis reguł animal-attack'u,super :D

jporuba

Jego objętość nawet na mnie już robi wrażenie.
Co do filmu, wyżej oceniam te z kostiumami niż z "efektami".

Valdoraptor23

OMG. Karalucha i moskita? To chyba jedyne znane w Ameryce owady do których można coś porównać.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Czemu oni nigdy nie chcą uwierzyć, że to NAPRAWDĘ zmutowane, prehistoryczne potwory. Przecież to najbardziej OCZYWISTE wytłumaczenie. Zawsze! Obsiadły go robaki i zostawiły śluz - tak, jasne, na pewno. To jeden zmutowany robal!

olgaach

Pomijam już fakt że w prekambrze było tyle owadów co obecnie niedźwiedzi polarnych na Antarktydzie.

olgaach

Uoooooooaaaaa! Prehistoryczne skorupiaki porywacze ciał!

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Upojne chwile z prehistorycznym karaluskitem/moskitoluchem zawsze spoko! Tak to bywa, czasem nie wiadomo koło kogo człowiek się obudzi... :D

olgaach

Zwłaszcza na Antarktydzie!

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ojej, jak słodko dreptał do tej windy <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones